• Centrum Turystyki i Edukacji
20 lat z Wami!

O nas

about-img

Witamy!

To już 20 lat kiedy mamy przyjemność organizować imprezy dla Was.  BIURO Turystyki ACTIV to jedno z najlepiej rozwijających się w województwie kujawsko-pomorskim przedsiębiorstw zajmujących się turystyką. Świadczy o tym zarówno wzrost ilości klientów (średni przyrost co roczny około - 30%!!!) jak i poszerzenie rodzaju usług, które świadczymy ( imprezy turystyczne, praca w USA, kursy i szkolenia, przewozy, konferencje, usługi zdalne). Głównym atutem, który pozwala nam osiągać takie wyniki jest INDYWIDUALNE TRAKTOWANIE każdego z klientów. W naszym biurze, niezależnie czy zakupujesz imprezę indywidualnie, czy zbiorowo zawsze traktowany jesteś WYJĄTKOWO. 

Oprócz własnych imprez katalogowych oferujemy także oferty pobytowe, wczasy i wycieczki, zarówno autokarowe jak i samolotowe wielu sprawdzonych touroperatorów.

Turystyka

Media

Edukacja

Nasi partnerzy:

Referencje


Wybrane referencje od klientów, którzy korzystają z usług BT Activ.

Wspieramy


Od początku naszej działalności wspieramy również sport.
Braliśmy udział w wielu wydarzeniach i zawodach.


Centrum Turystyki i Edukacji ACTIV realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach Osi priorytetowej 1: Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.6 Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług, Poddziałania 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP RPO WK-P 2014-2020, Dofinansowanie projektu z UE: 24308,96
UE
Youtube