• Centrum Turystyki i Edukacji
20 lat z Wami!

Kolonie i obozy

17 DNI

Annapurna Base Camp

transport: samolot

11 DNI

Namibia Adventure Safari

transport: samolot

JASTRZĘBIA GÓRA – RUNMAGEDON


POLSKA / JASTRZĘBIA GÓRA


Jastrzębia Góra to miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.


feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
  • Cena od

    1690.00 zł

  • Pobyt

    10 dni

  • Transport

    autokar


MEGA ATRAKCJE


  REJS WOJSKOWĄ JEDNOSTKĄ RIB:


wybierzecie się do Władysławowa na niezapomnianą przygodę – rejs mega szybką łodzią motorową! Łodzie typu RIB są wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna  i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna i bezpieczna. Czeka was duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!


 

PAINTBALL:

będziecie mogli poczuć się jak na prawdziwym polu walki. Po szczegółowym szkoleniu ruszycie do boju. Każdy uczestnik wyposażony w mundur, maskę i marker staje się żołnierzem i wspólnie ze swoją drużyną ustala taktyką bojową.


 

ŁUCZNICTWO:

spróbujecie swoich sił w strzelaniu z łuku do tarcz. Odkryjecie kto ma w sercu ducha Robin Hooda.


 

MAGICZNY ZAWRÓT GŁOWY:  

to miejsce, w którym odkryjecie tajemnice iluzji optycznych, paradoksów, dziwnych obrazów i zabawnych trików.WYDMY:


zwiedzicie najciekawszą atrakcję w Łebie czyli rozległe  ruchome wydmy

w przepięknym miejscu -  SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM. Będziecie próbować swoich sił wdrapując się na nie, turlając, koziołkując …


 


LINOWE WYZWANIA:


dobra zabawa, adrenalina  i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka was super zabawa w PARKU LINOWYM. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki. Gotowi na wyzwanie?


 


RUUNNMAGEDON - SPORTOWA RYWALIZACJA


 

TEAM WORK:

nauczycie się jak pracować w grupie aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Praca w grupie to podstawa – działając razem pokonamy najtrudniejsze przeszkody.


 

KOMANDO FOKI:

na początek czeka was MUSZTRA czyli poznacie podstawowe komendy i zwroty co wprowadzi was w wojskowy klimat. Opanujecie sztukę przetrwania w trudnych warunkach oraz poznacie elementy survivalu, a także sztukę rozpalania ognisk.


 

SIŁA I CHARAKTER:

każdy będzie mógł wziąć udział w rywalizacji i przejść specjalnie przygotowaną trasę, aby sprawdzić się czy na obozie dobrze się przygotowaliście. Czołganie, wspinaczka, przeprawa przez morze i wiele innych przeszkód, którym będziemy musieli stawić czoła – ale wspólnie dacie radę!


 

NIGHT FIGHT:

GRA STRATEGICZNA, dwa nieprzyjacielskie obozy, wartownicy i zwiadowcy walczą nocą w lesie o sztandar. Strzeż się światła latarki  eliminującego z dalszej gry. Gdy jest ciemno poziom trudności wzrasta – ale dacie radę! NOCNY ALARM – to pozytywna dawka adrenaliny
i świetna zabawa.


 


CROSS FIT ELEMENTARY


CROSS FIT:


różne stacje, różny poziom zadań dla każdego coś dobrego, każdy będzie miał rozpisane swoje zadania i będzie przez cały obóz je doskonalił.


 

KALESTENIKA:

trenuj jak starożytni Spartanie! Z wami nowoczesna odmiana – STREET WORKOUT, trenując zaangażujecie największe grupy mięśniowe, a sprzęt? – wystarczy wasze ciało.


 

STRONG MEN:

każdy chodź przez chwile stanie się Strong Menem, przerzucanie opon, spacer farmera nic trudnego, pokażemy jak się do tego przygotować, aby nie było rozczarowań.


 

SLACK LINE:

grawitacja, równowaga ? to wszystko będzie wam potrzebne aby dobrze przejść po linie. Zaczniecie od niższych wysokości a skończycie jak najwyżej się da.


 


SUN BEACH & FUN – czyli zabawa na maksa


 


PLAŻING, SMAŻING I RELAXING: 


czyli mały chilli out na pięknej piaszczystej plaży & kąpiele morskie.


 


HAWAJSKIE BEACH PARTY:


wieczorna impreza nad morzem z kwiatami na szyi, tańcami
i zabawami: baloniada, taniec Hula-Hula, przechodzenie pod poprzeczką i maraton zumby…


 


SŁONECZNY PATROL:


wprawny ratownik musi wykazać się nie lada kondycją! Sprawdzimy wasze siły biorąc udział w zawodach sportowych w wodzie i nie tylko.


 


NEPTUNALIA:


czeka was prawdziwy chrzest morski. Każdy odważny wilk morski po zaliczeniu wszystkich zadań zostanie przyjęty do grona braci żeglarskiej.


 


KUCHENNE SZALEŃSTWO – DZIEŃ PIZZERMANA:


każdy lubi pizzę!  Upieczecie wspólnie ten włoski przysmak z różnymi kolorowymi dodatkami. A na koniec zjecie ją ze smakiem!


 


WIECZORNE OGNISKO KABARETÓW I HUMORU:

zaprezentujecie wasze kabaretowe zdolności indywidualnie lub grupowo. Przy okazji upieczenie pyszne kiełbaski.UWAGA:

Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną J

 

 W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego Czerwiński Travel s.c. wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Bałtycki Relaks usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4- osobowych
z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl


DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: 

BARDZO DOBRA INFRASTRUKTURA przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlica TV, sala kinowa, sala taneczna
z lustrami, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska do: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko.


 


WYŻYWIENIE:

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

Wyjazd Powrót Cena os.
2022-07-05 2022-07-14 1890.00 zł Rezerwacja  
2022-08-01 2022-08-10 1890.00 zł Rezerwacja  
2022-08-19 2022-08-28 1890.00 zł Rezerwacja  

KOD

TERMIN

CENA DO
15.02.2022*

CENA DO
15.03.2022*

CENA DO
15.04.2022*

CENA DO
15.05.2022*

CENA REGULARNA

01/CT/JASRU/L22

05.07-14.07.2022

05.07-16.07.2022**

1690 zł

1740 zł

1790 zł

1840 zł

1890 zł

04/CT/JASRU/L22

01.08-10.08.2022

1690 zł

1740 zł

1790 zł

1840 zł

1890 zł

06/CT/JASRU/L22

19.08-28.08.2022

19.08-30.08.2022**

1690 zł

1740 zł

1790 zł

1840 zł

1890 zł

* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona. Promocje nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

** termin łącznie z Rejsem do Szwecji

Kolonia dla dzieci w wieku 10-13 lat oraz młodzieży 14-18 lat


W CENĘ WLICZONO:

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz ratownika, transport, program obozu, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy, podatek VAT.


W CENĘ NIE WLICZONO:  

wycieczki do Szwecji - 599zł i transportu. W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:


*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:


Trasa główna: Gdańsk- 70 zł, Tczewa + 120 zł.


Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach):  Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Poznań + 240 zł ; Kraków, Katowice + 320 zł; Częstochowa +290 zł ; Bydgoszcz + 150 zł.Nazwa Dopłata
BYDGOSZCZ 150.00 zł
CZĘSTOCHOWA 290.00 zł
GDAŃSK 70.00 zł
KRAKÓW,KATOWICE 320.00 zł
TCZEW 120.00 zł
WARSZAWA,ŁÓDZ,PIOTRKÓW TRYBUNALSKI,POZNAŃ 240.00 zł

Przejazd autokarem na trasie Tczew - Gdańsk – Jastrzębia Góra  – Gdańsk - Tczew. Przejazdy antenowe z poszczególnych miejscowości w Polsce.


W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:


Trasa główna:

Gdańsk- 70 zł,

Tczewa + 120 zł.


Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach):

Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Poznań + 240 zł ;

Kraków, Katowice + 320 zł;

Częstochowa +290 zł ;

Bydgoszcz + 150 zł.Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.


UWAGA!

Możliwość wsiadania na trasie do  autokaru. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym - pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników tj. mniej niż 5 osób (minimalna liczba osób żeby odbyła się „antenka” to 5 uczestników). Wyjazdy antenowe będą odbywały się z głównych miast w danym województwie – po wcześniejszej konsultacji z Klientem.


Nazwa Dopłata
SZWECJA 599.00 zł

SMAKI SKANDYNAWII - WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line

WYCIECZKA FAKULTATYWNA DODATKOWO PŁATNA

Wyjazd do SZWECJI odbywa się ostatniego dnia pobytu na obozie. Koszt wyjazdu 599zł, wyjazd realizowany przy min. 20 chętnych. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:


- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 85 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +130 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 185 zł

UWAGA! 

Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowygeneralnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.


Youtube