• Centrum Turystyki i Edukacji
20 lat z Wami!

Kolonie i obozy

17 DNI

Annapurna Base Camp

transport: samolot

4 DNI

3 STOLICE

transport: autokar

4 DNI

CZARNOBYL

transport: autokar

JASTRZEBIA GÓRA - ECO&ART ACADEMY


POLSKA / JASTRZĘBIA GÓRA


Jastrzębia Góra to miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.


feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
  • Cena od

    1695.00 zł

  • Pobyt

    10 dni

  • Transport

    autokar


ART ACADEMY


BAG DESIGN:

jedyna, unikatowa, absolutnie niepowtarzalna super modna torba według Waszych autorskich projektów. Wykonane projekty zabierzecie do domu. Ciekawe, komu posłużą najdłużej?

KICZ MODEL!: 

przygotujecie najbardziej odjechane i przypałowe przebranie, a do tego perfekcyjny mejkap! I zaprezentujecie pokaz mody z serii: Janusz i Grażyna- wczasy nad morzem. Wasze stylówki oceni jury a całość uwiecznicie podczas sesji zdjęciowej!POCZTÓWKA Z WAKACJI:  


kolorowa pamiątka z super wakacji! Odwołując się do Waszej wyobraźni przygotujecie unikatowe pocztówki z naturalnych materiałów tj. piasek, muszelki, szyszki, przypominające miejsce, które odwiedziliście tego lata!


  FOOD DESIGN:


każdy lubi pizzę! Upieczecie wspólnie ten włoski przysmak. Jakich dodatków użyjecie i jakie wzory powstaną to już wasza kreatywność i pomysłowość pokaże? A na koniec zjecie ją ze smakiem!


 


ECO ACADEMYLAS ZAMKNIĘTY W SŁOIKU:


 warsztaty DIY z mini ekosystemu. Przygotujecie swój osobisty las zamknięty w szkle, który zabierzecie ze sobą do domu i poddacie dalszej obserwacji oraz pielęgnacji.


 

NIEZWYKŁE ZASTOSOWANIE ZWYKŁYCH RZECZY:

ile rzeczy można zbudować ze zwykłej plastikowej butelki? Co można stworzyć ze starej gazety? Na warsztatach DIY w twórczy sposób nauczycie się jak wykorzystywać stare i niepotrzebne rzeczy i przedmioty nadające się do recyclingu.


 

WYPRAWA MŁODEGO EKOLOGA:


strategiczna gra terenowa z warsztatami ekologicznymi.


 

MONSTER PROJEKT - BUDOWANIA ŚMIECIO-POTWORÓW:

nadacie drugie życie rzeczom, które pozornie wydają się bezużyteczne. Makulatura, plastikowe butelki, rolki po papierze to idealne materiały do stworzenia czegoś niebanalnego. Damy się ponieść naszej fantazji!


 ADVENTURE TIME


REJS WOJSKOWĄ JEDNOSTKĄ RIB:


wybierzecie się do Władysławowa na niezapomnianą przygodę – rejs mega szybką łodzią motorową! Łodzie typu RIB są wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna i bezpieczna. Czeka was duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!


  PAINTBALL:


będziecie mogli poczuć się jak na prawdziwym polu walki. Po szczegółowym szkoleniu ruszycie do boju. Każdy uczestnik wyposażony w mundur, maskę i marker staje się żołnierzem i wspólnie ze swoją drużyną ustala taktyką bojową.


  ŁUCZNICTWO:


spróbujecie swoich sił w strzelaniu z łuku do tarcz. Odkryjecie kto ma w sercu ducha Robin Hooda.


  WYDMY:


zwiedzicie najciekawszą atrakcję w Łebie czyli rozległe ruchome wydmy przepięknym miejscu - w Słowińskim Parku Narodowym. Będziecie próbować swoich sił wdrapując się na nie, turlając, koziołkując ....


LINOWE WYZWANIA:


dobra zabawa, adrenalina i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka Was super zabawa w PARKU LINOWYM. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki.. Gotowi na wyzwanie?


 

RELAX ACADEMY :MAGICZNY ZAWRÓT GŁOWY:  

to miejsce, w którym odkryjecie tajemnice iluzji optycznych, paradoksów, dziwnych obrazów i zabawnych trików.


PLAŻING, SMAŻING I RELAXING:  czyli mały chilli out na pięknej piaszczystej plaży & kąpiele morskie.


 


HAWAJSKIE BEACH PARTY: 

wieczorna impreza nad morzem z kwiatami na szyi, tańcami i zabawami: baloniada, taniec Hula-Hula, przechodzenie pod poprzeczką i maraton zumby…


DEEP STRETCH:


przy relaksacyjnej muzyce porozciągamy się, aby rozluźnić ścięgna i mięśnie oraz zapobiegać zakwasom.


 


NEPTUNALIA:


czeka was prawdziwy chrzest morski. Każdy odważny wilk morski po zaliczeniu wszystkich zadań zostanie przyjęty do grona braci żeglarskiej.


 

WIECZORNE OGNISKO KABARETÓW I HUMORU:

zaprezentujecie wasze kabaretowe zdolności indywidualnie lub grupowo. Przy okazji upieczenie pyszne kiełbaski.UWAGA:

Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną J


 


W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego Czerwiński Travel s.c. wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.


Ośrodek Bałtycki Relaks usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża. Odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-i 4- z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl


DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:


BARDZO DOBRA INFRASTRUKTURA przystosowana do zajęć sportowych i animacyjnych, przestronna jadalnia, świetlica TV, sala kinowa, sala taneczna
z lustrami, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, liczne boiska do: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, unihokeja , miejsce na ognisko.


  WYŻYWIENIE: 


4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

Wyjazd Powrót Cena os.
2022-06-25 2022-03-06 1974.00 zł Rezerwacja  
2022-07-05 2022-07-16 1974.00 zł Rezerwacja  
2022-07-15 2022-07-26 1974.00 zł Rezerwacja  
2022-07-25 2022-08-05 1974.00 zł Rezerwacja  


KOD

TERMIN

CENA

01/CT/GORWC/L22

25.06–06.07.2022

1974 zł

02/CT/GORWC/L22

05.07-16.07.2022

1974 zł

03/CT/GORWC/L22

15.07-26.07.2022

1974 zł

04/CT/GORWC/L22

25.07-05.08.2022

1974 zł


Kolonia dla dzieci w wieku 8-13 lat oraz młodzieży 14-18 lat


W CENĘ WLICZONO:

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej oraz ratownika, transport, program obozu, wstępy, ubezpieczenie NNW, opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy, podatek VAT.

W CENĘ NIE WLICZONO:  

wycieczki do Szwecji – 599 zł i transportu. W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Trasa główna:
Gdańsk- 70 zł, Tczewa + 120 zł.


Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): 

Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Poznań + 240 zł ; Kraków, Katowice + 320 zł; Częstochowa +290 zł ;  Bydgoszcz + 150zł.


Nazwa Dopłata
BYDGOSZCZ 150.00 zł
CZESTOCHOWA 290.00 zł
GDAŃSK 70.00 zł
KRAKÓW,KATOWICE 320.00 zł
TCZEW 120.00 zł
WARSZAWA,ŁÓDZ,PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POZNAŃ 240.00 zł

Przejazd autokarem na trasie:

Tczew - Gdańsk – Jastrzębia Góra  – Gdańsk - Tczew.

Przejazdy antenowe z poszczególnych miejscowości w Polsce.

UWAGA!

Możliwość wsiadania na trasie do  autokaru.


Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): 

Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Poznań + 240 zł ;

Kraków, Katowice + 320 zł;

Częstochowa +290 zł ; 

Bydgoszcz + 150zł.


Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym - pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników tj. mniej niż 5 osób (minimalna liczba osób żeby odbyła się „antenka” to 5 uczestników). Wyjazdy antenowe będą odbywały się z głównych miast w danym województwie – po wcześniejszej konsultacji z Klientem.


Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.


Nazwa Dopłata
SZWECJA 599.00 zł

SMAKI SKANDYNAWII - WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line


WYCIECZKA FAKULTATYWNA DODATKOWO PŁATNA


Wyjazd do SZWECJI odbywa się ostatniego dnia pobytu na obozie. Koszt wyjazdu 599zł, wyjazd realizowany przy min. 20 chętnych.Możliwość wykupienia dodatkowego  ubezpieczenia:
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 85 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +130 zł
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 185 zł
- ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 100 zł,

UWAGA! 

Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.


Youtube