• Centrum Turystyki i Edukacji
20 lat z Wami!

Kolonie i obozy

11 DNI

Namibia Adventure Safari

transport: samolot

1 DZIEŃ
1 DZIEŃ
4 DNI

CZARNOBYL

transport: autokar

BIAŁKA TATRZAŃSKA – ADRENALINA CAMP


POLSKA / BIAŁKA TATRZAŃSKA


BIAŁKA TATRZAŃSKA to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej.


feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
feature-img
  • Cena od

    1789.00 zł

  • Pobyt

    12 dni

  • Transport

    kolej


ADRENALINA ZONE:


 

EXTREME CHALLENGE – PARK LINOWY: w PARKU LINOWYM czekać na Was będzie moc niezapomnianych wrażeń.  Skorzystacie z jednej z dwóch dostępnych tras. Domki na drzewie, kładki, mostki oraz ZJAZDY TYROLKAMI dostarczą sporej dawki emocji.


 

ZORBING: czyli ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację zapamiętacie na bardzo długo!


 

BUUBLE FOOTBALL CZYLI BUMPER BALL: absolutna nowość na rynku rozrywki aktywnej. Rozegracie ekscytujący kolonijny turniej piłki nożnej… ale każdy z Was będzie ubrany
w DMUCHANĄ KULĘ amortyzującą upadek. Będziecie się turlać, odbijać od przeciwników
i dużo śmiać. Zabawa nie z tej ziemi!


 

STRATEGICZNA GRA TERENOWA: integracja, praca w grupach, ciekawe zadania, wyzwania, wzajemne wsparcie i  podejmowanie decyzji. Sprawdzicie swoją wytrwałość i wrodzony spryt.


 

MONSTERROLLER: dla Sympatyków niecodziennych wyzwań coś wyjątkowego! Podwyższone bicie serca, adrenalina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kotelnicy na HULAJNODZE MONSTERROLLER! Podejmiecie to wyzwanie?TRAVEL & TRIP ZONE:


 


PODNIEBNA ESKAPADA NA SŁOWACJI: spacer pełen wspaniałych widoków i adrenaliny. Zobaczycie widowiskowe panoramy Tatr, Gorów, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego. Dodatkowo, wejdziecie na TARAS WIDOKOWY (na wieży), który jest na wysokości 1175 m n.p.m.  oraz SIEĆ ADRENALINOWĄ, która znajduje się, na jej samym środku – tylko dla osób bez lęku wysokości! Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, z których dowiecie się wielu ciekawych informacji  o miejscowej faunie i florze.


 


WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO - SKOCZNIE NARCIARSKIE, KRUPÓWKI: nie może Was tam zabraknąć. Najbardziej charakterystyczne miejsca stolicy polskich Tatr nie będą Wam obce. Dodatkowo wejdziecie do INTERAKTYWNEGO CENTRUM EDUKACJI PRZYRODNICZEJ, gdzie czekają na Was gry, które uczą orientacji na mapie, ćwiczą pamięć, pomagają rozpoznawać odgłosy zwierząt i trenować spostrzegawczość.


 

KOLEJKĄ LINOWĄ NA SZCZYT KOTELNICY: kolonia w górach bez zdobycia szczytu? Nie z nami te numery! Wjedziecie na szczyt Kotelnicy KOLEJKĄ LINOWĄ. Na górze czekać na Was będzie

zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego.


SZLAK NA CISOWĄ SKAŁKĘ: aby dotrzeć do celu wyruszycie z Białki Dolnej i skierujecie się w prawo do Białki Grapy a dalej do Nowej Białej. Po prawej stronie wznosi się Kramnica, a nieco dalej Obłazowa i w końcu dotrzecie na Cisową Skałkę skąd rozpościerają się przepiękne widoki na okoliczne pasma górskie min: Tatry, Pieniny, Babią Górę i Gorce.CHILL ZONE:


 


ODYSEJA POMYSŁU: wytężycie umysły, stawicie czoło zadaniom, rozbudzicie kreatywność i zrobicie prawdziwą BURZĘ MÓZGÓW! Łamiąc schematy i szablony, twórczo rozwiążecie wiele zagadek i problemów spontanicznych, które inni uznaliby za niemożliwe do wykonania.


 


MONSTER PROJEKT - BUDOWANIA ŚMIECIO-POTWORÓW: nadacie drugie życie rzeczom, które pozornie wydają się bezużyteczne. Makulatura, plastikowe butelki, rolki po papierze to idealne materiały do stworzenia czegoś niebanalnego. Dacie się ponieść własnej fantazji!


KALISTENIKA: będziecie trenować jak starożytni Spartanie! Podczas tych ćwiczeń zaangażujecie największe grupy mięśniowe, a sprzęt? – wystarczy Wasze ciało. KALISTENIKA to rodzaj treningu siłowego polegającego na wykorzystaniu wyłącznie własnej masy ciała.


JOGA & STREACHING ELEMENTARY: porozciągacie się, aby rozluźnić ścięgna i mięśnie oraz zapobiegać zakwasom.


OGNISKO Z GÓRALSKIMI PRZYŚPIEWKAMI: poczujecie niesamowity i wyjątkowy klimat śpiewając górskie piosenki i piekąc kiełbaski przy ognisku.


 


DYSKOTEKI: będziecie oddawać się tanecznemu szaleństwu.


 


HOLI FESTIVAL: kolorowa zabawa proszkami holi: jak na gwiazdy przystało rozkręcicie imprezę i stworzycie wielką chmurę barw! FESTIWAL KOLORÓW to coraz bardziej popularna zabawa, polegająca na jednoczesnym wyrzucaniu przez grupę ludzi kolorowych proszków.  Ubaw gwarantowany! – dyskoteka specjalna!


 


SPOTOWE EMOCJE: siatkówka, koszykówka, piłka nożna i wiele więcej.
PEŁNY PROGRAM KOLONII NA STRONIE:


htps://www.kolonie-czerwinski.pl/


Pensjonat „U Sorosa” - usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym.  Spokojne, zielone otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy wypoczynek. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://usorosa.com/


DO DYSPOZYCJI DZIECI:  stołówka, sala kominkowa, świetlica.
Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny 

BASEN ZE ZJEŻDŻALNIĄ oraz stół do tenisa. Wokół ośrodka znajduje się bardzo duży, ogrodzony teren zielony
z boiskiem  do siatkówki i  piłki nożnej.


 


WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.


Wyjazd Powrót Cena os.
2022-02-03 2022-07-14 1989.00 zł Rezerwacja  
2022-07-14 2022-07-25 1989.00 zł Rezerwacja  
2022-07-25 2022-08-05 1989.00 zł Rezerwacja  


KOD

TERMIN

CENA DO
15.02.2022*

CENA DO
15.03.2022*

CENA DO 15.04.2022*

CENA DO 15.05.2022*

CENA REGULARNA

01/CT/BIAAC/L22

03.07-14.07.2022

1789 zł

1839 zł

1889 zł

1939 zł

1989 zł

02/CT/BIAAC/L22

14.07-25.07.2022

1789 zł

1839 zł

1889 zł

1939 zł

1989 zł

03/CT/BIAAC/L22

25.07-05.08.2022

1789 zł

1839 zł

1889 zł

1939 zł

1989 zł

       

* promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona
              ** promocja first minute nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi   
                                                                                  

Kolonia dla dzieci w wieku 8-13 lat oraz młodzieży 14-18 latW CENĘ WLICZONO -zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, , program kolonii, wstępy wg programu, ubezpieczenie NNW, opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opłata za Turystyczny Fundusz Pomocowy, podatek VAT.


W CENĘ NIE WLICZONO -   transportu*

*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi: Gdynia, Tczew, Malbork – 270 zł; Warszawa, Piotrków Trybunalski – 240 zł; Częstochowa – 190 zł; Kraków – 160 zł; Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Katowice +190 zł; Lublin, Łódź, Poznań +240 zł; Olsztyn, Bydgoszcz + 270 zł; Rzeszów +170 zł; Wrocław +220 zł.


 


Nazwa Dopłata
CZĘSTOCHOWA 190.00 zł
GDYNIA,TCZEW,MALBORK 270.00 zł
KATOWICE 190.00 zł
KRAKÓW 160.00 zł
LUBLIN, ŁÓDź, POZNAŃ 240.00 zł
OLSZTYN, BYDGOSZCZ 270.00 zł
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, WARSZAWA 240.00 zł
RZESZÓW 170.00 zł
WROCŁAW 220.00 zł

PKP na trasie Gdynia – Zakopane – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.


UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie do  pociągu.


Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – połączenia antenowe realizowane przy min. 5 uczestnikach.


 


Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu
z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.W CENĘ NIE WLICZONO -  

 transportu*


*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Gdynia, Tczew, Malbork – 270 zł;

Warszawa, Piotrków Trybunalski – 240 zł;

Częstochowa – 190 zł;

Kraków – 160 zł;

Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach):

Katowice +190 zł;

Lublin, Łódź, Poznań +240 zł;

Olsztyn, Bydgoszcz + 270 zł;

Rzeszów +170 zł;

Wrocław +220 zł.UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie do  pociągu.


Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta.


 

Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz aktualnego paszportu lub dowodu osobistego ważnego min. pół roku od daty powrotu z imprezy.Nazwa Dopłata
ENERGILANDIA - SZKOŁA PODSTAWOWA 139.00 zł
ENERGILANDIA - SZKOŁA PONADPODSTAWOWA 169.00 zł
TERMA BANIA 59.00 zł
ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCEWeźmiecie udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się mnóstwo różnych atrakcji.


Cena: 139 zł dla uczniów szkół podstawowych, 169 zł dla uczniów szkół ponadpodstawowych*


SZALONY AQUAPARK - TERMA BANIA: 

karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta ANAKONDA, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia TURBO. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla Was przez 2,5 godziny w nowoczesnym AQUAPARKU TERMA BANIA.


 

Cena: 59 zł*


* wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2022Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 85 zł
• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +130 zł
•ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 185 zł
Youtube